واحد بازرگانی افق نور عرش

شرکت افق نور عرش با سابقه درخشان در تامین تجهیزات پروژه های مرتبط با صنایع کشور و همکاری با سازندگان معتبر خارجی و داخلی امکان تامین طیف وسیعی از تجهیزات مورد نیاز در پروژه های مربوطه را بصورت ارزی و ریالی دارا می باشد . این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب ، آمادگی خود را جهت تامین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز شرکت ها اعلام می دارد و در صورت موجود نبودن اقلام، بصورت وارداتی در کوتاه ترین زمان ممکن از کشور های اروپایی و اسیایی طبق استاندارد های بین المللي ASTM – ANSI – ASME – API – DIN – BS – ISO – NACE تحویل می نماید.

توانمندی های ما
  • چسب و مواد شیمیایی
  • ملزومات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی ، صنایع دریایی ، سد سازی و پروژه های صنعتی
  • تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری نفت، گاز و پتروشیمی
  • تجهیزات کنترل و الکترونیک نفت، گاز و پتروشیمی

 

پروژه 99%

شرکت افق نور عرش با 10 سال فعالیت و نجربه در زمینه های مختلف صنعتی و دارا بودن کادر متخصص و با تجربه همواره سعی داشته با طراحی ،تولید و بهینه سازی مخزن های استیل گامی موثر در جهت توسه صنعتی کشور بردارد

شرکت افق نور عرش با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است در سطح جهای با سایر شرکت های رقابت کند و استاندارهای جهانی را کسب نمائید..

خدمات و محصولات شرکت افق نور عرش در بالاترین تراز کیفیت و استاندارد قرار دارند و این شرکت تمام خدمات خود را پشتیبانی و تضمین مینماید.

کارهای بزرگ را ممکن میسازیم ، غیر ممکن وجود ندارد#

شعار ما میتوانیم را صرف کرده ایم و با عزمی راسخ و اتکای به خداوند متعال و علم و تجربه دانشمندان و محققانمان این راه را هرچه سریعتر ادامه میدهیم

درباره ما | About us

افق پلیمر یکی از کارخانجات زیر مجموعه گروه افق نور عرش می باشد. این شرکت با بهره گیری از تجارب تحقیقاتی و علمی کارشناسان نخبه و نیروهای انسانی مجرب و کارآزموده با هدف ارائه ایده ها و راهکارهای کارآمد و نیز طراحی و تولید انواع سیستم های پلیمری شامل انواع الاستومر ها (لاستیک ها)، پلاستیکهای مهندسی و کامپوزیت ها در صنایع نفت و گاز، نظامی، شیمیایی; در سال 1386 آغاز به فعالیت نمود.

  • چسب و مواد شیمیایی
  • تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری نفت، گاز و پتروشیمی
  • تجهیزات کنترل و الکترونیک نفت، گاز و پتروشیمی
1
0

پروژه های انجام گرفته در حوزه طراحی و ساخت سیستم سیل سقف های شناور مخازن عظیم نگهداری طبق استاندارد

2
0

تعداد پروژه های پوششهای محافظتی لوله ها، مخازن نگهداری و ریاکتورهای شرکت افق نور عرش

تکنولوژی

در این بخش جدیدترین اخبار و مقالات شرکت افق نور عرش برای شما مخاطب گرامی نمایش داده میشود

موقعیت جغرافیایی

تیزر تبلیغاتی

video icon 8033